درباره ما

ما برای میزبانی وب سایت مشتریانمان از بهترین تجهیزات و مراکز داده در دنیا استفاده می کنیم. در کارمان از متخصص ترین افراد استفاده می کنیم و به صورت ٢٤ ساعته پاسخگوی مشتریان خود هستیم.

بیتکس سرور

بیتکس سرور از بروزترین سخت افزار مربوط به خدمات سرور و هاستینگ استفاده می کند و تمامی سرورها مجهز به آخرین فناوری ها در این حوزه است. سرورهای داخلی ما در بهترین دیتاسنترهای کشور با بالاترین درجه کیفیت و اطمینان ارائه می گردند. سرورهای خارجی در بهترین دیتاسنترهای اروپا و کانادا قرار دارند و در بهترین شرکت های جهان نظیر OVH و Hetzner میزبانی می شوند. استفاده از آخرین نسل پردازنده ها و هاردهای NVMe موجب ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت ممکن شده است.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از خرید هاست یا هرکدام از سرویس های میزبانی وب اگر در هاست شما مشکل خاصی وجود داشت، و یا سوال خاصی درمورد نحوه کار با هاست داشتید، پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

گارانتی عودت مادام العمر

در صورتی که پس از خرید هاست متوجه شدید که هاست یا سرویس میزبانی مورد نظر مشکل خاصی دارد و پاسخگوی نیاز های شما نیست می توانید هر زمان وجه خود را عودت بگیرید.

همیشه در دسترس

پس از خرید هاست در بیتکس سرور و استفاده از سرویس میزبانی وب، سرعت و همیشه در دسترس بودن سایت، و با مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها پایداری همیشگی را به مشتریان خود هدیه کردیم.

امنیت پایدار

مهمترین فاکتور یک میزبان خوب داده، امنیت پایدار است. بیتکس سرور با استفاده از راه حل هایی نظیر فایروال سخت افزاری و نرم افزاری امنیت داده های شما را تضمین می نماید.