هاست ایران

هاست ایران بیتکس سرور، از نوع هاست اشتراکی با کیفیت است که برای شروع و راه اندازی وب سایت های کوچک تا زمان رشد بسیار مناسب است. هاست ایران سی پنل میزبان فا، از نوع لینوکس می باشد، همچنین پر سرعت ترین هاست ایران با فضا و پهنای باند بسیار بالا محسوب می شود. هاست ایران ارزان در سرویس های اشتراکی میزبان فا همواره با بالاترین کیفیت ممکن و برروی زیرساخت کاملا مستحکم و تحت مالکیت میزبان فا ارائه می شود. همچنین تسهیلاتی مانند دامنه رایگان، قالب های حرفه ای با تخفیف ویژه و مشاوره خصوصی سئو بر روی پلن های هاست اشتراکی ایران بیتکس سرور ارائه می شود.

جستجو دامنه

com.

یکساله / 240.000

net.

یکساله / 410.000

biz.

یکساله / 140.000

gov.

یکساله / 94.000

xyz.

یکساله / 129.000

club.

یکساله / 136.000

پلن ویژه هاست هاب ابری

تعرفه های فروش هاست پرسرعت مهر هاست

حرفه ای

ایده آل برای شروع با یک سبک اساسی

تومان
200000

/ سالانه

تجاری

ایده آل برای شروع با یک سبک اساسی
تومان
170000

/ سالانه

استاندارد

ایده آل برای شروع با یک سبک خوب

تومان
150000

/ سالانه

پایه

ایده آل برای شروع با یک سبک حرفه ای
تومان
120000

/ سالانه

هاست ایران ارزان در سرویس های اشتراکی بیتکس سرور همواره با بالاترین کیفیت ممکن و برروی زیرساخت کاملا مستحکم و تحت مالکیت بیتکس سرور ارائه می شود.

بازار هدف

اگر کسب‌و‌کار شما به گونه‌ای است که تنها کاربران داخل ایران را شامل می‌شود و به جهانی بودن آن فکر نمی‌کنید مشخص است که استفاده از سرورهای داخلی اولویت بیشتری خواهد داشت.

امنیت بالا اطلاعات

به‌دلیل عدم امکان دسترسی شرکت‌های خارجی به سرور داخلی، سایت‌های موجود بر روی هاست ایرانی از امنیت بالاتری برخوردار هستند.

سرعت بارگذاری وب سایت

برای کاربران داخل ایران که از اینترنت داخلی استفاده می‌کنند، به‌دلیل وجود اطلاعات سایت در سرورهای داخلی دسترسی به سایت از سرعت بالاتری برخوردار خواهد بود.

استفاده از درگاه پرداخت بانکی

برای اشخاصی که در سایت خود نیاز به استفاده از درگاه‌های بانکی داخلی را دارند، هاست ایرانی توصیه می‌شود.

قیمت سرویس

تهیه سرویس‌های خارج از ایران با استفاده از یکی از ارزهای رایج انجام می‌پذیرد. به‌همین دلیل با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر، معمولاً قیمت هاست‌های داخل ایران نسبت به هاست خارجی آن ارزان‌تر خواهند بود.

 

سوالات متداول

  1. سرعت بارگذاری سریع­‌تر (به دلیل فاصلۀ کمتر بین کاربر و میزبانی وب)
  2. عدم امکان تحریم (به دلیل نداشتن وابستگی به خارج از کشور)
  3. بارگذاری و باز شدن وب­سایت به هنگام اختلال­‌های بین المللی
  4. پورت و زیرساخت اینترنتی نسبتاً ضعیف‌­تر نسبت به سرویس­‌های خارجی
  5. پهنایِ باند گران­تر بخاطر محدودیت در نگهداری سرویس‌­ها

لازم به ذکر است که در صورتی که نمایندگان هاست، نیم سرور های پیش فرض را به نیم سرور اختصاصی تغییر دهند در این صورت نیاز است که نیم سرور تمام اکانت های موجود در نمایندگی هاست را از سمت دامنه به نیم سرور های ایجاد شده تغییر دهند تا از سمت دامنه نیز به صورت تک تک تمام اکانت ها به نیم سرور جدید هدایت شوند.

تهیه نسخه پشتیبان همواره یکی از چالش های اصلی صاحبان وب سایت ها بوده است و متاسفانه شاهد موارد زیادی بوده ایم که صاحب وب سایت برای همیشه اطلاعات وب سایت خود را از دست داده است. در میزبانی ابری بیتکس سرور هر روز از اکانت هاست شما نسخه پشتیبان تهیه می شود و تمهیدات مستحکمی برای جلوگیری از بروز اشکالات احتمالی در نظر گرفته شده است و مدیر وب سایت بسادگی به هنگام نیاز می تواند نسخه مورد نظر خود را مجدد بر روی اکانت بارگزاری نماید.

نسخه های پشتیبان در فضایی مستقل از فضای کاربر ذخیره می شوند و همچنان تا 30 روز حفظ می شوند و نسخه هایی که جداگانه توسط کاربر تهیه می شوند تا 5 عدد حفظ خواهند شد.

  • نسخه های پشتیبان در فضایی مستقل از فضای کاربر ذخیره می شوند و همچنان تا 30
  • مدیریت دامنه همواره توسط شرکتی که دامنه را ثبت کرده صورت می پذیرد، لذا اگر دامنه
  • میزبانی ابری مشابه با هاست اشتراکی است که شما یک اکانت هاست برای میزبانی دامنه

بهترین ویژگی ما

بکاب بازیابی

گارانتی

پشتیبانی

بدون محدودیت

نصب رایگان وردپرس با تخفیف

دارای امنیت بالا