سرور ابری

بیتکس سرور ارائه دهنده سرور های ابری در ایران

سرور ابری بیتکس سرور، این امکان را فراهم کرده تا یک سرور پر سرعت در موقعیت ایران و اروپا، با منابع سخت افزاری و سیستم عامل لینوکس یا ویندوز را با مناسب ترین قیمت در اختیار داشته باشید.با خرید سرور ابری، هزینه آن به صورت روزانه و در ازای منابع سخت افزاری که انتخاب شده است، پرداخت می شود.سرور کلود بیتکس سرور در برترین مراکز داده ایران و اروپا، با پایداری و کیفیت بالا ارائه می شود و کاربران می توانند در لحظه مشخصات سرور مورد نیاز خود را تعیین کرده و یک سرویس ابری با دسترسی بالا و پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی را خریداری نمایند.

پلن های سرور ابری

استاندارد

ایده آل برای شروع با یک سبک خوب

استاندارد

ایده آل برای شروع با یک سبک خوب

استاندارد

ایده آل برای شروع با یک سبک خوب

ویژگی‌های سرور ابری

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

موقعیت

ابر سرورهای بیتکس سرور در دو موقعیت ایران یا اروپا ارائه می‌شوند

پنل ابرسرور

ارائه پنل قدرتمند ابری با امکاناتی ویژه برای مدیریت سرورها

پرداخت روزانه

پرداخت هزینه سرور ابری به صورت روزانه با توجه به منابع مصرفی آن

ارتقا سخت افزار

ارتقا سخت‌افزار سرور توسط کاربران به صورت خودکار و در لحظه

سرور ابری چیست؟

نمایندگی فروش هاست های لینوکسی و ویندوزی، خدمتی است که توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه ارائه میگردد. این خدمت که بیشتر قشر طراحان وب سایت و یا مدیران وب سایت را نشانه میرود، به منظور همکاری در أمر فروش هاست های لینوکسی و ویندوزی می باشد. در هاست های ابری نمایندگی، نماینده فضای میزبانی مورد نیاز به مشتری هایش را بر اساس نیاز ها و درخواست های ایشان ایجاد و ارائه میکند. در این خدمت پشتیبانی هاست های لینوکسی و ویندوزی ارائه شده بر عهده ی شرکت هاستینگ می باشد.

انواع سرور ابری

هاست های ویندوزی به معنای ارائه هاست بر روی سروری است که سیستم عامل آن ویندوزی است و به طبع وب سایت هایی که با زبان های ویندوزی مانند Asp.net و همینطور دیتابیس هایی مانند SqlServer کار میکنند میزبانی میگردند. کنترل پنل پلسک یکی از معروف ترین کنترل پنل ها در هاست های ویندوزی است. نمایندگی هاست های ویندوزی مشابه و همانند با نمایندگی هاست های لینوکسی است. نمایندگان محترم این دست از هاست ها در امر فروش هاست های ویندوزی مشارکت دارند در حالی که پشتیبانی فنی با شرکت ارائه دهنده نمایندگی می باشد.